Spriaalköitega kaustik OXFORD, A5, 90 lk, 90 gsm, ruuduline

Spriaalköitega kaustik OXFORD, A5, 90 lk, 90 gsm, ruuduline

12.22 

Tootekood: 100-10160

Kirjeldus

• Suurus: A5

• 90 lk

• 90 gsm

• Formaat: ruuduline

Igal aastal kasutatakse kohvipoodides, kohvikutes või restoranides klientidele kohvi ja muude jookide serveerimiseks miljoneid ühekordseid pabertopse. Tassid on valmistatud paberkiududest, mis on kaetud õhukese plastkihiga, mis takistab vedelike väljaimbumist. Kasutatud paberikiud on kvaliteetsed ja seega saab neile uue hingamise anda ning ümber töödelda uuteks ja kasulikeks igapäevaesemeteks.
Oxfordi uus My Rec’Up sari on 100% taaskasutatud kaustikute sari, millel on erinevus. Kaaned on valmistatud 100% taaskasutatud materjalist, mis sisaldab 20% vanapaberitopside taaskasutatud kiude. Pabertopsid kogutakse kokku ja saadetakse ümbertöötlemistehasesse, kus 100% tasside valmistamiseks kasutatud paberikiududest muudetakse tagasi paberiks. Kiudude kõrge kvaliteet tagab kvaliteetse materjali, millel on loomulik puudutus ja tunne. Kaaned on kergelt trükitud 6 loodusliku värvivalikuga.
My Rec’Upi sari sisaldab 100% naturaalset valget taaskasutatud paberit mugavaks kirjutamiskogemuseks ilma läbipaistva tindita.
Kaustikud A5 ja A4 My Rec’Up ühilduvad tasuta SCRIBZEE® rakendusega. Skannige ja salvestage oma käsitsi kirjutatud märkmed pilve ning andke paberikiududele uus elu, suunates oma märkmiku taaskasutusse.

Lisainfo

Kood

Bränd

Laoseis: Laos Tootekood: 100-10160
Korvi on lisatud järgnev toode: