Biaks D3-vitamiin 4000IU, õlikapslid N120

Biaks D3-vitamiin 4000IU, õlikapslid N120

21.60 

Tootekood: 450-14009

Kirjeldus

Biaks D3-vitamiin õlipärlid on mugavad neelata ning täiesti maitsetud. Kuna D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, on Biaks õlikapslites D-vitamiini kandjaks lisatud päevalilleseemneõli, mis aitab kaasa D-vitamiini omastumisele organismis.

D-vitamiini puhul on tegemist mikrotoitainega, mille puudust esineb eelkõige põhjamaade inimestel ning seetõttu on see sügis-talvisel perioodil hädavajalik ka Eesti inimestele. Vitamiin D toetab immuunsust, aitab hoida hambaid ja luid normaalsena ning aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. D-vitamiini veel üheks peamiseks ülesandeks on tagada kaltsiumi imendumine toitainetest. Kui D-vitamiini on veres vähe, on organismil kaltsiumi raske omastada ja on lihtne tekkima kaltsiumipuudus.

Külmpressitud päevalilleseemeõli sisaldab rikkalikult rasvhappeid ning mineraalaineid nagu seleen, kaltsium, kaalium, raud, vask, fosfor, tsink, magneesium ja mangaan.

KOOSTISOSAD: päevalilleseemneõli (külmpressitud), želatiin, MCT õli, glütserool (niiskusesäilitja), puhastatud vesi, vitamiin E, vitamiin D3.
SISALDUS PÄEVASE ANNUSE KOHTA (1 KAPSEL):

Vitamiin D3 – 4000IU/100μg (2000% NRV*)

Päevalilleseemneõli (külmpressitud) – 169 mg

NRV* – päevane võrdluskogus täiskasvanule

SÄILITAMINE: hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

NETOKOGUS: 40 g (120 õlikapslit)

Lisainfo

Kood

Bränd

Laoseis: Laos Tootekood: 450-14009
Korvi on lisatud järgnev toode: