Ahmad Tea Looduslik tee ”Slim”

Ahmad Tea Looduslik tee ”Slim”

3.82 

Tootekood: 450-17771

Kirjeldus

Tervislikult toitumine võib olla keeruline, ent meie salendav tee annab sulle emakesel looduse poolt veidi julgustust. Ainevahetust soodustav matcha ja tsingi segu puhastava toimega mündi, sidrunmelissi ja kofeiinirikka matega on loodusliku stimuleeriva ja toetava toimega. Erguta ennast (ja enda ainevahetust) maistvalt värskendava teeseguga.

Selle erilise segu loomiseks segasid meie teemeistrid kokku mate ja matca teed. Argentiina rahvusjook mate on ergutav paraguai iileksi lehtedest valmistatud pruulis. Matcha on aga teatud tüüpi jaapani roheline tee, mille valmistamiseks purustatakse esmaklassilised teelehed pulbriks. Mõlemad teed kiirendavad ainevahetust, mis võib aidata kaalu langetada. Nende rohumaitse täiendamiseks lisasime segule ka rohemünti, nõgest ja sidrunmelissi, saades nii elavalt värske ja puhastava toimega tee. Viimaks tugevdasime segu loodusliku tsingiga, mis on elutähtis süsivesikute normaalset ainevahetust soodustav mineraalaine. See on kirss salendava teesegu tordil.

Karbis on 20 teekotti – kõik nööri ja lipikuga, et nendega saaks kergesti tassis või potis teed teha. Iga teepakk on maitsete lukustamiseks ja alati värske maitsega tee tagamiseks eraldi fooliumpakendis. Meie salendav, energiat andev tee sobib iga päev joomiseks, ükskõik, kas soovid kaalus alla võtta või lihtsalt looduslikke maitseid nautida. Kuna tee sisaldab kofeiini, sobib see kõige paremini hommikuti tarbimiseks.

Lisainfo

Kood

Bränd

Laoseis: Laos Tootekood: 450-17771
Korvi on lisatud järgnev toode: