Ahmad Tea Looduslik tee ”Sleep”

Ahmad Tea Looduslik tee ”Sleep”

3.82 

Tootekood: 450-17770

Kirjeldus

Me kõik teame, et hästi magamine on hea füüsilise ja vaimse tervise tagamiseks väga tähtis. Seepärast töötasime välja unetee. Kerge, ent luksuslik õite, mee ja sidrunmelissi sisaldav taimetee on rahustava toimega ja muudab su nii unisemaks.

Meie teemeistrid heitsid unetee valmistamiseks pilgu loodusesse. Üle terve maailma looduslike kasulike omaduste ja rahustava toime tõttu hinnatud kummel andis täiusliku aluse. Lisasime segu värske niidu noodiga täiendamiseks aromaatset sidrunmelissi. Neile pehme maitsega koostisosadele annavad aktsendi lavendel, pärna- ja grenadilliõied, mille rahustavat ja lõdvestavat mõju tuntakse juba sajandeid. Viimaks täiustasime segu kuivatatud mee tükkidega. Kummeliga täiuslikult kokku sobiv mesi sulandub segu sisse ja muudab selle mõnusalt kuldselt magusaks. See imeline tassike teed aita sul kiiresti tukkuma jääda. Tee on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest, seega tunned end hommikul ärgates imeliselt.

Karbis on 20 teekotti – kõik nööri ja lipikuga, et nendega saaks kergesti tassis või potis teed teha. Iga teepakk on maitsete lukustamiseks ja alati värske maitsega tee tagamiseks eraldi fooliumpakendis. Kiire elutempo ja igapäevase stressi tõttu võib olla raske lõdvestuda ja saada piisavalt kvaliteetset und, mida sinu organism vajab. Selle magusa õietee rahustav toime aitab sul välja lülitada. Vaata, kuidas õielehed muutuvad liiduslikuks kerge, päikeselise maitsega joogiks, ja hinga sisse lillelõhna.

Lisainfo

Kood

Bränd

Laoseis: Laos Tootekood: 450-17770
Korvi on lisatud järgnev toode: