Ahmad Tea Looduslik tee ”Digest”

Ahmad Tea Looduslik tee ”Digest”

3.82 

Tootekood: 450-17767

Kirjeldus

Inimese keha on üks uskumatu masin, ent ka parimad masinad vajavad mõnikord veidi õlitamist, et need hästi töötaksid. Ahmadi seedimist soodustava tee mündi, lagritsa, fenkoli ja biotooni (st H-vitamiini) puhastava toimega segu toetab sinu seedesüsteemi. See suurepärase mündimaitsega taimetee rahustab ja taastab organismi jõuvarusid.

Teesegu loomiseks segasid meie oskuslikud teemeistrid esmalt kokku rohemündi ja piparmündi. Münti on juba sajandeid loodusliku seedeprobleemide vastu aitava abivahendina kasutatud, seega sobis see täiuslikult teesegu aluseks. Kasutasime mõnusate magusate aniisinootide lisamiseks lagritsajuurt ja fenkolit, kummel ja põldmarjalehed täiustavad segu aga õrna suvise maitsega. Tõelise seedimist soodustava toime annab teele aga looduslik biotiin. B-vitamiin biotiin aitab organismil toidu energiaks muundada, mis toetab tervet ainevahetust. Seega on imeline, värske maitsega tee ka abiks sinu kõhule.

Karbis on 20 teekotti – kõik nööri ja lipikuga, et nendega saaks kergesti tassis või potis teed teha. Iga teepakk on maitsete lukustamiseks ja alati värske maitsega tee tagamiseks eraldi fooliumpakendis. Vaskja värvi ja mündiaroomiga tee sobib ideaalselt pärast tugevat toidukorda nautimiseks, sest see võib aidata rikkalikke toite seedida ja puhitustunnet vähendada. Kunagi ei tea, millal toit võib tekitada maos ebamugavustunde, seepärast hoia Ahmadi seedimist soodustav tee igaks juhuks alati käepärast.

Lisainfo

Kood

Bränd

Laoseis: Laos Tootekood: 450-17767
Korvi on lisatud järgnev toode: